Zasilacz modułowy PREMIUM 12V 100W 8,5A IP20 SLIM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Zasilacz impulsowy przeznaczony do zasilania urządzeń LED w jakości PREMIUM Adler
Dane techniczne
| MOC | 100 W |
| Wymiary: | 190/50/37 mm |
| Obudowa | metal |
| Napięcie wyjściowe | 12V |
| Napięcie zasilania | 100-240V |
| Klasa szczelności | IP20 niewodoodporny |
| Zastosowanie: | taśmy led, moduły led, żarówki LED, RGB |
| Gwarancja | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.