Taśma RGBW (RGB+Biały Neutralny) 300 diod LED SMD 5050 5 metrów ip20
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Cena za rolkę 5m - Taśma LED wielokolorowa.
Od spodniej strony pasek posiada warstwę kleju 3M. Taśmę w łatwy sposób można przyklejać do odpowiednio przygotowanej wcześniej płaszczyzny odklejając warstwę ochraniającą klej i przyklejając pasek w dowolnym miejscu.
Taśmę należy sterować za pomocą pilota. Dobierając odpowiedni sterownik można z łatwością zmieniać kolory taśmy, rozjaśniać/przyciemniać, ustawiać różnego rodzaju programy wizualne. Wszystkie sterowniki z naszej oferty znajdą Państwo w dziale sterowniki.
Dla jeszcze łatwiejszego montażu taśmę można łączyć za pomocą odpowiednich złączek (bez jakiegokolwiek lutowania). W tym celu proszę wybrać odpowiedni dla siebie model w dziale złączki.
Dane techniczne
| Barwa światła: | kolorowa + biała neutralna |
| Ilość diod na 1m: | 60 |
| Rodzaj diod: | SMD 5050 |
| Pobór prądu: | 14,4 W |
| Wytrzymałość: | IP 20 |
| Szerokość: | 10mm |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Podkład: | biały laminat |
| Gwarancja: | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.