Taśma LED PREMIUM 2835 600 IP20 ZIMNA MOCNA 16W 1m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Cena za 1m - MOCNA 16W/mb Taśma LED PREMIUM SMD2835 ip20 120diod/mb ( 600 diod na rolce 5m )
Taśma posiada warstwę przylepną od spodu na kleju 3m
NIEZALEŻNIE OD ZAKUPIONEGO ODCINKA (JEŚLI KUPUJESZ MNIEJ NIŻ 5M ) JEDNOSTRONNIE ZAKOŃCZONA ODCINEK PRZEWODU 2-ŻYŁOWEGO
∙ W TAŚMACH PREMIUM 2835 KAŻDA ROLKA ŚWIECI TYM SAMYM ŚWIATŁEM, jest zatem idealna do rozbudowanych systemów
Dane techniczne
| Barwa światła: | Biała zimna |
| Ilość diod na 1m: | 120 |
| Rodzaj diod: | SMD 2835 Premium |
| Pobór prądu: | 16 W |
| Wytrzymałość: | IP 20 |
| Szerokość: | 8mm |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Podkład: | biały laminat |
| Gwarancja: | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.