Taśma 600 diod LED SMD 3528 5 metrów ip65 BIAŁA NEUTRALNA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Taśma LED jednokolorowa - cena za 5m.
Od spodniej strony pasek posiada warstwę kleju 3M. Taśmę w łatwy sposób można przyklejać do odpowiednio przygotowanej wcześniej płaszczyzny odklejając warstwę ochraniającą klej i przyklejając pasek w dowolnym miejscu.
Taśmę można sterować za pomocą pilota, jak również ściemniać i rozjaśniać dobierając odpowiedni sterownik. Wszystkie sterowniki z naszej oferty znajdą Państwo w dziale sterowniki.
Dane techniczne
| Barwa światła: | Biała neutralna |
| Ilość diod na 1m: | 120 |
| Rodzaj diod: | SMD 3528 |
| Pobór prądu: | 9,6 W |
| Wytrzymałość: | IP 65 wodoodporna |
| Szerokość: | 8mm |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Podkład: | biały laminat |
| Gwarancja: | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.