TAŚMA LED PREMIUM RGBW + WW 4in1 5050 IP20 300d 1m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Cena za 1m - Taśma LED PREMIUM RGBWW (ciepła) 4in1 SMD5050 ip20 12mm 60diod/mb (300 diod na rolce 5m)
- 60diod RGBWW 4-chipowych na 1mb
Taśma posiada warstwę przylepną od spodu na kleju 3m
NIEZALEŻNIE OD ZAKUPIONEGO ODCINKA (JEŚLI KUPUJESZ MNIEJ NIŻ 5M ) JEDNOSTRONNIE ZAKOŃCZONA ZŁĄCZKĄ 5-PIN męską
∙ W TAŚMACH PREMIUM RGBW 5050 KAŻDA ROLKA ŚWIECI TYM SAMYM ŚWIATŁEM, jest zatem idealna do rozbudowanych systemów
Dane techniczne
| Barwa światła: | Biała neutralna |
| Ilość diod na 1m: | 60 |
| Rodzaj diod: | SMD 5050 Premium |
| Pobór prądu: | 14,4 W |
| Wytrzymałość: | IP 20 |
| Szerokość: | 12mm |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Podkład: | biały laminat |
| Gwarancja: | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.