TAŚMA LED PREMIUM RGBW+Ciepła 5050 IP20 300diod 1m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Cena za 1m - Taśma LED PREMIUM RGBW+WW (ciepły) SMD5050 ip20 60diod/mb
(300 diod na rolce 5m)
- 30diod RGB i 30diod Białych Ciepłych na 1mb
NIEZALEŻNIE OD ZAKUPIONEGO ODCINKA (JEŚLI KUPUJESZ MNIEJ NIŻ 5M ) JEDNOSTRONNIE ZAKOŃCZONA ZŁĄCZKĄ 5-PIN męską
· Taśmę można dzielić na kawałki minimum 5 cm za pomocą nożyczek jak również łączyć za pomocą szybkozłączek.
· Taśmę można sterować jak również ściemniać za pomocą ściemniaczy
· Taśma posiada warstwę przylepną na spodzie, wystarczyć odkleić warstwę ochronną i jest gotowa do przyklejenia.
· W TAŚMACH PREMIUM RGBW 5050 KAŻDA ROLKA ŚWIECI TYM SAMYM ŚWIATŁEM, jest zatem idealna do rozbudowanych systemów
Dane techniczne
| Barwa światła: | Kolorowa + biała ciepla RGBW |
| Ilość diod na 1m: | 60 |
| Rodzaj diod: | SMD 5050 Premium |
| Pobór prądu: | 14,4 W |
| Wytrzymałość: | IP 20 |
| Szerokość: | 10mm |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Podkład: | biały laminat |
| Gwarancja: | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.