TAŚMA LED PREMIUM RGB IP20 150diod SMD5050 7W 1mb
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Cena za 1m- Taśma LED PREMIUM RGB SMD5050 ip20 30diod/mb (150 diod na rolce 5m)
- każda dioda świeci na wszystkie kolory
NIEZALEŻNIE OD ZAKUPIONEGO ODCINKA (JEŚLI KUPUJESZ MNIEJ NIŻ 5M ) JEDNOSTRONNIE ZAKOŃCZONA ZŁĄCZKĄ 4-PIN męską
· W TAŚMACH PREMIUM RGB 5050 KAŻDA ROLKA ŚWIECI TYM SAMYM ŚWIATŁEM, jest zatem idealna do rozbudowanych systemów
· Zastosowana dioda w jakości PREMIUM w taśmie led jest jedną z najnowszych diod na rynku sprzedaży oświetlenia LED
· Taśmę można dzielić na kawałki minimum 5 cm za pomocą nożyczek jak również łączyć za pomocą szybkozłączek
· Taśmę można sterować jak również ściemniać za pomocą ściemniaczy
· Taśma posiada warstwę przylepną na spodzie, wystarczyć odkleić warstwę ochronną i jest gotowa do przyklejenia
Dane techniczne
| Barwa światła: | Kolorowa RGB |
| Ilość diod na 1m: | 30 |
| Rodzaj diod: | SMD 5050 Premium |
| Pobór prądu: | 7,2 W |
| Wytrzymałość: | IP 20 |
| Szerokość: | 10mm |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Podkład: | biały laminat |
| Gwarancja: | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.