Sterownik RF LED CCT ODBIORNIK FUT035 strefowy WiFi 2.4GHz 6A 144W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Zastosowanie:
Odbiornik zastosowany wraz z pilotem strefowym FUT005 i FUT006, panelem naściennym czy Routerem WiFi dostępnym na naszych aukcjach nadaje się do ściemniania, rozjaśniania, włączania i wyłączania taśm led CCT multiwhite na 4 niezależnych strefach.
Bezprzewodowy odbiornik sterowany drogą radiową o częstotliwości 2.4G dedykowany jest do pilota 4-strefowego LED.
W połączeniu z pilotem można sterować oświetleniem od 1 do 4 niezależnych stref LED. Do jednej strefy na pilocie może być podłączone wiele obwodów z oświetleniem. Wymaga podłączenia do zasilacza LED.
Do działania odbiornika niezbędny jest pilot strefowy mono.
Pilotem można ustawiać różne tryby natężenia światła. Sterując palcem po okręgu możemy uzyskać dowolną jasność światła.
Zasięg pilota wynosi maksymalnie 15 metrów. Nie jest potrzebne celowanie pilotem w kierunku odbiornika, sterowanie następuje drogą radiową.
Dane techniczne
| Zasilanie: | DC 12V / DC 24V |
| Zakres pracy: | 0-144W / 0A-12W |
| Sposób komunikacji z pilotem | radiowa 2.4GHz WiFi |
| Zasięg łączności: | max. 15m |
| Temperatura pracy: | -20 ~ + 60°C |
| Ilość kanałów: | 2 ( CW/WW) |
| Sterowanie barwami: | Tak |
| Funkcja ściemniania / rozjaśniania: | Tak |
| Zakres regulacji jasności: | 0~100 % |
| Wymiary: | 110mm x 52mm x 20mm |
| Gwarancja | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.