Ściemniacz RF mini do taśmy LED mono 11 przycisków. Moc 72W Biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Zastosowanie: Ściemniacz na podczerwień z pilotem do taśmy LED. Nadaje się do ściemniania taśm led jednokolorowych. Sterownik na wejściu łączony z odpowiednim zasilaczem, na wyjściu łączony z taśmą led i sterowany pilotem RF
Funkcje pilota:
- Włączanie i wyłączanie
- płynna regulacja jasności
- 4 programy: miganie, przejścia płynne, przejścia skokowe
Dane techniczne
| Zasilanie: | DC 12V / DC 24V |
| Max. moc obciążeniowa: | 72W / 6A |
| Ilość kanałów: | 1 |
| Funkcja ściemniania / rozjaśniania: | Tak |
| Wymiary sterownika | 43mm x7mm x12mm |
| Wymiary pilota: | 86mm x33mm x7mm |
| Temperatura pracy | -20 ~ + 60°C |
| Gwaranacja | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.