Ściemniacz RF + PILOT FUT021 LED MONO
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
MiLight Pilot Kontroler sterownik MONO FUT021 do taśm LED
Urządzenie posiada funkcję pamięci, tzw. funkcja "power off memory" (poprzednie ustawienia zostają wznowione przy ponownym zasilaniu).
Dane techniczne
| Zasilanie: | DC 12V / DC 24V |
| Sterowanie barwami: | Tak |
| Funkcja ściemniania / rozjaśniania: | Tak |
| Zasięg działania | max 30m |
| Wymiary sterownika | 85 x 45 x 22,5 mm |
| Wymiary pilota: | 114 x 55,5 x 21,5 mm |
| Temperatura pracy | -20 ~ + 60°C |
| Gwaranacja | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.