Ściemniacz RF LED mono. Moc 8A 96W Pilot BRELOK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
FUNKCJE:
Do sterownika dołączony został pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego możliwe jest włączanie i wyłączanie oświetlenia oraz jego stopniowe ściemnianie i rozjaśnianie.
Komunikacja urządzeń odbywa się za pomocą fal radiowych RF, co pozwala na niezakłóconą pracę wielu urządzeń w jednym pomieszczeniu.
Urządzenie posiada system zapamiętywania ostatniego użytego programu w przypadku odłączenia zasilania od ściemniacza.
Dane techniczne
| Zasilanie: | DC 12V / DC 24V |
| Max. moc obciążeniowa: | 96 W/ 8 A |
| Funkcja ściemniania / rozjaśniania: | Tak |
| Zasięg działania | max 15 m |
| Wymiary sterownika | 110 x 55 x 35mm |
| Wymiary pilota: | 58 x 30 x 12mm |
| Temperatura pracy | -20 ~ + 60°C |
| Gwaranacja | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.