SUPER WĄSKA Taśma LED PREMIUM 4mm 2835 600 IP20 NEUTRALNA 1m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Cena za 1m - SUPER WĄSKA 4mm PCB Taśma LED PREMIUM SMD2835 ip20 120diod/mb (600 diod na rolce 5m)
NIEZALEŻNIE OD ZAKUPIONEGO ODCINKA (JEŚLI KUPUJESZ MNIEJ NIŻ 5M ) JEDNOSTRONNIE ZAKOŃCZONA ODCINEK PRZEWODU 2-ŻYŁOWEGO
∙ Taśmy LED na diodach 2835 z zagęszczeniem 120diod na 1mb dają dużo światła, a zastosowana dioda SMD 2835 w jakości PREMIUM w taśmie led jest jedną z najnowszych diod na rynku sprzedaży oświetlenia LED
∙ Taśmę można dzielić na kawałki minimum 5 cm za pomocą nożyczek jak również łączyć za pomocą szybkozłączek.
∙ Taśmę można sterować jak również ściemniać za pomocą ściemniaczy
∙ Taśma posiada warstwę przylepną na spodzie, wystarczyć odkleić warstwę ochronną i jest gotowa do przyklejenia.
∙ W TAŚMACH PREMIUM 2835 KAŻDA ROLKA ŚWIECI TYM SAMYM ŚWIATŁEM, jest zatem idealna do rozbudowanych systemów
Dane techniczne
| Barwa światła: | Biała neutralna |
| Ilość diod na 1m: | 120 |
| Rodzaj diod: | SMD 2835 Premium |
| Pobór prądu: | 12 W |
| Wytrzymałość: | IP 20 |
| Szerokość: | 4mm |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Podkład: | biały laminat |
| Gwarancja: | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.