ŚCIEMNIACZ IR 12V 72W 6A + PILOT do taśm LED CCT Multiwhite
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Funkcje pilota:
- Włączanie i wyłączanie
- płynna regulacja jasności - ściemnianie
- Wybór z 16 programów
- 4 programy zmiany kolorów: miganie, przejścia płynne, przejścia skokowe
- płynna regulacja szybkości zmian kolorów w programach
Zastosowanie:
- Ściemniacz z pilotem podczerwieni IR do taśmy led mono CCT Multiwhite. Nadaje się do ściemniania, na wejściu łączony z odpowiednim zasilaczem, na wyjściu łączony z taśmą led i sterowany klawiszowym pilotem IR
Dane techniczne
| Zasilanie: | DC 12V / DC 24V |
| Max. moc obciążeniowa: | 72W / 6A |
| Ilość kanałów: | 4 ( CCT ) |
| Sterowanie barwami: | TAK (16programów ) |
| Funkcja ściemniania / rozjaśniania: | Tak |
| Zasięg działania | max 7m |
| Wymiary sterownika | 60mm x 24mm x 35mm |
| Wymiary pilota: | 84mm x 51mm x 6mm |
| Temperatura pracy | -20 ~ + 60°C |
| Gwaranacja | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.