Pilot sterownika ściemniacza taśm LED FUT006 + CCT mono 4-strefy WiFi 2.4GHz
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pilot dotykowy sterowany drogą radiową o częstotliwości 2.4G dedykowany jest do odbiornika strefowego LED.
Pilotem można ustawiać różne tryby natężenia światła. Sterując palcem po okręgu możemy uzyskać dowolną jasność lub temperaturę barwową światła.
Pilotem można sterować oświetleniem od 1 do 4 niezależnych stref LED. Do jednej strefy na pilocie może być podłączone wiele obwodów z oświetleniem.
Zasięg pilota wynosi maksymalnie 20 metrów. Nie jest potrzebne celowanie pilotem w kierunku odbiornika, sterowanie następuje drogą radiową.
Do działania pilota niezbędny jest przynajmniej jeden odbiornik sygnału: taśm jednokolorowych lub taśm ciepłych i zimnych jednocześnie
Przypisywanie oświetlenia do strefy w pilocie:
- Wyłączamy zasilanie odbiornika w pierwszej strefie, która ma zostać zaprogramowana
- Uruchamiamy ponownie odłączony odbiornik z oświetleniem wybranej strefy i w ciągu 3 sekund naciskamy przycisk „I” (włączenie) na pilocie w wybranej przez nas strefie
- Jeśli podłączenie strefy będzie udane, oświetlenie zamiga 3 razy
Odłączanie oświetlenia z przypisanej strefy:
- Wyłączamy zasilanie odbiornika od strefy, którą chcemy rozłączyć
- Uruchamiamy ponownie odłączony odbiornik i w ciągu 3 sekund wciskamy szybko 5 razy przycisk „I” (włączenie) na pilocie w wybranej przez nas strefie
- Jeśli rozłączenie strefy będzie udane, oświetlenie zamiga 6 razy
Dane techniczne
| Zasilanie: | 2x bateria 1.5V AAA |
| Sposób regulacji: | pilot dotykowy |
| Ilość stref obsługi: | max. 4 strefy |
| Sposób komunikacji z pilotem: | radiowa 2.4GHz WiFi |
| Sygnał wyjściowy: | MONO / sterowanie PWM |
| Zasięg łączności: | max. 20m |
| Temperatura pracy: | -20 ~ + 60°C |
| Ilość kanałów: | 2 ( CW/WW) |
| Sterowanie barwami: | NIE |
| Funkcja ściemniania / rozjaśniania: | Tak |
| Zakres regulacji jasności: | 0 ~ 100% |
| Wymiary | 110mm x 52mm x 20mm |
| Gwarancja | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.