MULTIWHITE Taśma LED PREMIUM 5050 CCT 300d IP20 1m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Cena za 1m - Taśma LED PREMIUM Multiwhite CCT SMD5050 2w1 (2x 25*50) ip20 60diod/mb (300 diod na rolce 5m)
REGULACJA barw białych ciepłej, neutralnej i zimnej
Dostępne barwy światła CCT poprzez mieszanie:
BIAŁA CIEPŁA
BIAŁA ZIMNA
BIAŁA NEUTRALNA
To TY decydujesz o odcieniu bieli!
NIEZALEŻNIE OD ZAKUPIONEGO ODCINKA (JEŚLI KUPUJESZ MNIEJ NIŻ 5M ) JEDNOSTRONNIE ZAKOŃCZONA ODCINEK PRZEWODU 2-ŻYŁOWEGO
∙ W TAŚMACH PREMIUM 5050 KAŻDA ROLKA ŚWIECI TYM SAMYM ŚWIATŁEM, jest zatem idealna do rozbudowanych systemów
Dane techniczne
| Barwa światła: | Biała neutralna |
| Ilość diod na 1m: | 60 |
| Rodzaj diod: | SMD CCT 5050 PREMIUM |
| Pobór prądu: | 14,4 W |
| Wytrzymałość: | IP 20 |
| Szerokość: | 10mm |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Podkład: | biały laminat |
| Gwarancja: | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.