Kontroler, sterownik IR do taśmy RGBW 40 przycisków. Moc 72W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Kontroler pozwala wydobyć z taśmy LED RGBW pożądany kolor oświetlenia lub wybrać jedną z funkcji dynamicznej zmiany kolorów.
Dołączony do sterownika pilot pozwala na wybór jednej z wielu opcji świecenia taśmy RGBW. Funkcje dynamicznej zmiany kolorów pozwolą osiągnąć wspaniałe efekty świetlne za dotknięciem jednego przycisku.
Kontroler komunikuje się z pilotem za pomocą podczerwieni (IR). Maksymalny zasięg komunikacji wynosi 6 metrów. Podczerwień wymaga, aby odbiornik (kontroler) i nadajnik (pilot) "widziały się" wzajemnie. Służy do tego minimalnych rozmiarów odbiornik podczerwieni wyprowadzony z kontrolera na przewodzie.
Kontroler może służyć do obsługi dowolnego oświetlenia RGBW nie przekraczającego łącznego prądu 6A. W przypadku podłączenia źródła światła o większym poborze prądu konieczne jest zastosowanie odpowiedniego wzmacniacza sygnału RGBW.
Połączenie kontrolera z zasilaczem odbywa się za pomocą gniazda DC zamontowanego w obudowie.a
Dane techniczne
| Zasilanie: | DC 12V / DC 24V |
| Max. moc obciążeniowa: | 72W / 6A |
| Sterowanie barwami: | Tak |
| Funkcja ściemniania / rozjaśniania: | Tak |
| Zasięg działania | max 7m |
| Wymiary sterownika | 62mm x 35mm x 22mm |
| Wymiary pilota: | 125mm x 57mm x 7mm |
| Temperatura pracy | -20 ~ + 60°C |
| Gwaranacja | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.