Kontroler, sterownik IR RGB 44 przyciski. Moc 144W 2wtyki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Zastosowanie: Sterownik z pilotem IR do taśmy led RGB. Nadaje się do ściemniania taśm wielokolorowych na dłuższych odcinkach dzięki rozgałęzieniu sterownika na dwa odcinki. Sterownik na wejściu łączony z odpowiednim zasilaczem, na wyjściu łączony z taśmą led i sterowany pilotem Funkcje pilota:
- Włączanie i wyłączanie
- płynna regulacja jasności
- Wybór z 16 zaprogramowanych kolorów - w tym biały
- 8 programy zmiany kolorów: miganie, przejścia płynne, przejścia skokowe
- płynna regulacja szybkości zmian kolorów w programach
- posiada funkcję „Power Off memory” – oznacza to, że sterownik zachowuje
ustawienia w przypadku zaniku i ponownego pojawienia się zasilania
Dane techniczne
| Zasilanie: | DC 12V / DC 24V |
| Max. moc obciążeniowa: | 144W (48W/kanał) / 12A (4A/kanał) |
| Ilość kanałów: | 4 ( RGB ) |
| Sterowanie barwami: | TAK (16programów ) |
| Funkcja ściemniania / rozjaśniania: | Tak |
| Zasięg działania | max 7m |
| Wymiary sterownika | 50mm x 22mm x 35mm |
| Wymiary pilota: | 125mm x 51mm x 6mm |
| Temperatura pracy | -20 ~ + 60°C |
| Gwaranacja | 2 lata |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.